Доступність посилання

ТОП новини

У Кривому Розі міліція провела обшук у члена ВО «Свобода»


Сьогодні вранці відбувся обшук в квартирі журналіста, працівника прес-служби Криворізької міської організації ВО «Свобода» Дмитра Білоненка. Про це Радіо Свобода повідомив радник голови партії Андрій Денисенко.

За його даними, обшук проводився нібито з приводу підпалу офісу Партії регіонів, який відбувся ще 5 липня.

«Учасники підпалу однозначно не є членами нашої партії і не належать до ВО «Свобода». Я особисто розцінюю дії правоохоронних органів як абсолютно свідомі. Це не що інше, як спроба залякати членів ВО «Свобода», наших виборців напередодні виборів. Це спроба дискредитації нашої партії, абсолютно штучна, спроба змалювати «Свободу» як протиправну, екстремістську організацію», – сказав Радіо Свобода Андрій Денисенко.

Водночас, за даними прес-служби партії, у п’ятницю відбулись обшуки також в уповноваженого представника ВО «Свобода» Євгена Гайди та активіста Ігоря Дедюхіна. У активістів вилучили державні прапори, українські книги, наклейки «Зроби подарунок Україні – розмовляй українською».

Речник обласного управління міліції Олексій Щербатов підтвердив Радіо Свобода, що сьогоднішні обшуки у Кривому Розі пов’язані з підпалом офісу Партії регіонів. «Зараз проводиться комплекс оперативно-розшукових заходів», – сказав він. Водночас Щербатов зазначив, що не має даних про партійну приналежність підозрюваних.
XS
SM
MD
LG