Доступність посилання

ТОП новини

Колишній прем’єр Італії Берлусконі назвав свій вирок нереальним


Сільвіо Берлусконі, архівне фото
Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі назвав у п’ятницю нереальним винесений йому цього ж дня вирок у чотири роки ув’язнення. За його словами, це результат роботи «політизованих» суддів.

За ухвалою суду в Мілані, колишній прем’єр, засуджений за несплату податків, також має сплатити податковим органам 10 мільйонів євро.

Як очікують, Берлусконі оскаржить цей вирок і не відбуватиме його до закінчення розгляду всіх оскаржень, що може тривати довгий час. Навіть якщо він програє в обох можливих апеляційних інстанціях, він відбуватиме тільки рік ув’язнення, бо вирок винесли в час загальної амністії, яка має на меті зменшити число в’язнів.

Прокурори просили для Сільвіо Берлусконі навіть меншого терміну ув’язнення – у три роки і вісім місяців, – а також трьох років і чотирьох місяців ув’язнення для другого звинуваченого, Феделе Конфалоньєрі – голови медійного конгломерату колишнього прем’єра «Медіасет». Звинувачення стверджувало, що обоє здійснювали закупівлю прав на трансляцію фільмів зі США у приватній телемережі Берлусконі через складну схему з використанням мережі офшорних компаній, а потім декларували фіктивні суми цих операцій, щоб зменшити суми належних податків.
XS
SM
MD
LG