Доступність посилання

ТОП новини

Спостерігачі ENEMO побувають на більш як 600 дільницях


Європейська мережа організацій зі спостереження за виборами (ENEMO) в день виборів до парламенту України 28 жовтня проведуть моніторинг на понад 600 виборчих дільницях в усіх регіонах країни.

25 жовтня в Україну прибули короткострокові спостерігачі ENEMO, вони працюватимуть в парі з довгостроковими спостерігачами, які на початку серпня розпочали роботу по всій Україні.

У день виборів ENEMO матиме 86 спостерігачів, розділених на 43 команди, які відстежуватимуть відкриття виборчих дільниць, процедуру голосування, ситуацію навколо місць для голосування і підрахунок голосів на окремих дільницях.

«Короткострокові» спостерігачі ENEMO працюватимуть як мобільні групи, ця організація сподівається отримати інформацію з понад 600 виборчих дільниць, розташованих в усіх регіонах України.

Крім того, спостерігачі ENEMO стежитимуть за переданням протоколів дільничних комісій до окружних виборчих комісій і процес підрахунку голосів в ОВК.

ENEMO оприлюднить висновки за підсумками спостереження на прес-конференції в понеділок. У день виборів ENEMO стежитиме за розвитком подій в реальному часі і за необхідності реагуватиме негайним випуском прес-релізів.

В Україні 33 769 виборчих дільниць.

ENEMO - перша міжнародна місія зі спостереження за виборами, зареєстрована на виборах 28 жовтня 2012 року. Її довгострокові спостерігачі проводили моніторинг передвиборчого періоду і виборчої кампанії з початку серпня по всій Україні.

До мережі ENEMO входять 22 провідні місцеві організації з 17 країн Центральної та Східної Європи та Центральної Азії. Організації-учасниці ENEMO провели спостереження за понад 200 національними виборами та підготували понад 200 тисяч спостерігачів. Наразі ENEMO провели моніторинг 15 виборчих процесів в семи країнах.
XS
SM
MD
LG