Доступність посилання

ТОП новини

У Львові на дільниці помер виборець


На одній із дільниць у Личаківському районі Львова помер 71-річний чоловік, попередній діагноз – тромбоемболія легеневої артерії.

На восьми виборчих дільницях Львівщини, за інформацією Львівського обласного осередку «Комітету виборців України», голосування розпочалась із запізненням на 15 хвилин, хоча відчинились вчасно. Причинами затримки була відсутність світла, довозили бюлетені, священики проводили молитву за чесне голосування.

Як повідомляє місцева кореспондентка Радіо Свобода, на кількох дільницях у Львові голосування розпочалось невчасно через проблеми зі штампом «вибув».

Львівська обласна адміністрація натомість інформує, що всі виборчі дільниці відкрились вчасно і працюють без порушень, немає проблем зі списками виборців та інших організаційних питань, що належать до компетенції органів виконавчої влади.

На чотири окружні виборчі комісії прибули загони «Беркуту», але мета їхнього перебування там не відома.

Виборці Львівської області голосують на 2156 виборчих дільницях, з яких 2074 – звичайні, 82 – спеціальні. Зранку була помітна дуже активна явка виборців і на окремих дільницях утворились черги.
XS
SM
MD
LG