Доступність посилання

ТОП новини

Чехія: участь українських громадян у виборах є «пасивною»


На закордонній виборчій дільниці № 900105 у Празі у списках для участі у виборах до Верховної Ради України внесено всього 8 326 громадян (за статистикою в Чеській Республіці легально живуть і працюють 117 000 українських громадян, з них у Празі – близько 50-ти тисяч).

Як сказав Радіо Свобода заступник голови виборчої дільниці Тарас Костюк, станом на 14 годину за Києвом у чеській столиці проголосувало «всього 355 осіб», на його думку, участь українців у голосуванні на виборчій дільниці у Празі цього разу «пасивна».

На другій закордонній виборчій дільниці № 900106 у місті Брно ситуація схожа. Із 2 178 громадян, які внесені до списків для участі у голосуванні, станом на 15 годину за київським часом проголосувало 164 громадян.

До закриття дільниць о 21:00 за київським часом члени цих двох закордонних виборчих комісій не чекають суттєвих змін щодо активності виборців.

Спостерігач від партії «УДАР» Сабіна Домаскіна в коментарі для Радіо Свобода повідомила, що порушень у перебігу виборів у Празі не помітили.
XS
SM
MD
LG