Доступність посилання

ТОП новини

В опозиції закликали Тимошенко припинити голодування


Арсеній Яценюк, архівне фото
Голова ради Об’єднаної опозиції «Батьківщина» Арсеній Яценюк заявив у понеділок, що опозиція закликає колишнього Прем’єр-міністра Юлію Тимошенко припинити оголошене нею голодування.

Як сказав він на брифінгу, найближчим часом представники опозиції мають намір відвідати Тимошенко, щоб переконати її поберегти своє здоров’я.

Захисник колишнього прем’єра Сергій Власенко повідомляв у понеділок, що Юлія Тимошенко оголосила нове голодування, цього разу на знак протесту проти фальсифікацій, як вона вважає, на виборах.

За словами з заяви Тимошенко, яку зачитав Власенко, нинішня виборча кампанія була найбільш нечесна за всі часи незалежності України, і вибори «сфальсифіковані від першого до останнього дня», а новообраний парламент нелегітимний. При цьому ніяких підтверджень цій думці в заяві не наведено.

Як нагадало агентство «Інтерфакс-Україна», ще майже тиждень тому один із депутатів від Партії регіонів Валерій Бондик прогнозував, що Юлія Тимошенко оголосить про нове голодування, яке, за його словами, стане її «новим шоу». Як казав тоді Бондик, такий крок Тимошенко матиме на меті повернути її в медіа-простір, як то було й після попереднього оголошення колишнього прем’єра про голодування у квітні, завдяки якому «про неї знову почали говорити».
XS
SM
MD
LG