Доступність посилання

ТОП новини

Поширення донецького клану повторює американську модель – Колесніков


Борис Колесніков
Борис Колесніков
Поширення донецького клану по Україні нічим не відрізняється від того, що відбулося в Сполучених Штатах після приходу Барака Обами. Про це заявив віце-прем’єр України Борис Колесніков у коментарі виданню Time Magazine.

За даними видання, Колесніков оголосив себе шанувальником американської системи і вільно цитує Вудро Вілсона та Володимира Леніна.

«Я навчився більшому з дебатів Обами та Ромні, ніж з усіх кампаній нашої опозиції, разом узятих», – заявив Колесніков.

За його словами, поширення донецького клану по всій країні нічим не відрізняється від того, що сталося після того, як президентом у США став Барак Обама. «Це – закон життя. Обама з Чикаго, і тому вся його команда з Чикаго», – заявив Колесніков.

Так само і роль олігархів в Україні є копією американської моделі, хіба що із затримкою на сто років. «Як же Карнегі не олігарх? Він побудував U. S. Steel, потім пішов у сферу зв’язку… Старий бізнес ніколи не хоче, щоб прийшов новий бізнес… Але, я думаю, і це пройде», – заявив віце-прем’єр.

За його словами, прибрати Тимошенко було кроком у правильному напрямку, тому що це привело до появи нових опозиційних лідерів.

Колесніков, зокрема, вважає, що зараз відбувається перехід від «зношеної» опозиції до нових політичних «брендів».

«Це як Ґуччі і Армані», – заявляє він, натякаючи на Тимошенко та Помаранчеву революцію. «Вони виходять з моди. То давайте спробуємо щось, що більше в моді, таке, як Diesel».

І в той час як ці тренди приходять і йдуть, Партія регіонів сподівається стати схожою на республіканців у Вашингтоні, наголошує Колесніков.

«Їм вже більше як 80 років. Вони вічні», – каже він. Єдина різниця – це те, що Партія регіонів не має суперника, немає вічних демократів, які б склали їй конкуренцію, підсумував віце-прем’єр.
XS
SM
MD
LG