Доступність посилання

ТОП новини

МЗС: заява Держдепартаменту США про вибори не повністю відображає ситуацію


Костянтин Грищенко
Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявляє, що заява Державного департаменту США щодо парламентських виборів в Україні не повністю відображає реальну ситуацію з виборчим процесом. Про це він сказав сьогодні в Кабміні.

«Ця заява заступника спікера Держдепартаменту. Саме він виступив з дуже короткою заявою, яка, на нашу думку, не повністю, оскільки йде посилання на заяви місії ОБСЄ та інших інститутів, відображає її зміст. Ми виходимо з того, що ціла низка моментів там просто не відображає реальності», – сказав Грищенко.

За його словами, Україна готова обговорювати це питання зі США, «оскільки в кожній країні є свої складнощі».

Грищенко визнав, що в українському виборчому законодавстві є недоліки, і заявив, що Україна з повагою ставиться до професійних і зважених думок.

Раніше Держдепартамент США заявив про занепокоєність тим, як були проведені парламентські вибори в Україні. У заяві, яку оприлюднив представник Держдепартаменту Марк Тонер, йдеться про те, що парламентські вибори в Україні «були кроком назад від того прогресу, який спостерігався під час попередніх парламентських виборів і виборів Президента в 2010 році».

Детальніше про вибори-2012 читайте на Живому блозі Радіо Свобода.
XS
SM
MD
LG