Доступність посилання

ТОП новини

У Путіна нема проблем зі здоров’ям – речник


Повідомлення, що президент Росії Володимир Путін має проблеми зі здоров’ям, не відповідають дійсності, заявив його прес-секретар Дмитро Пєсков.

Він сказав, що Путін зараз рідше з’являється в Москві, бо вважає за краще працювати на державній дачі поблизу російської столиці, щоб зайвий раз не турбувати москвичів-автомобілістів.

При цьому речник додав, що, всупереч повідомленням у пресі, недавній політ Путіна на дельтаплані з журавлями-стерхами не призвів до загострення старої травми, від якої, за цими повідомленнями, президент нині лікується.

«Давня травма справді була. Вона навіть не давня, а просто звичайна спортивна травма, Путін потягнув м’яз. А всі інші сьогоднішні припущення не відповідають дійсності», – сказав Пєсков.

Він також заперечив заяви про відкладення закордонних поїздок Путіна, планованих на листопад. За його словами, офіційних дат тих візитів узагалі ще не оголошували.

Речник, крім того, сказав, що скасовану цього року «пряму лінію» з Путіним перенесли з грудня на «тепліший час року».

Російське видання «Ведомости» повідомило сьогодні з посиланням на неназвані джерела у Кремлі, що після польоту зі стерхами на мотодельтаплані у Путіна загострилася давня травма спини, через що він зараз лікується і чим, можливо, і викликана пауза в зарубіжних поїздках російського президента.

Водночас агентство Reuters теж повідомило, що дізналося з джерел у російській владі, що в Путіна нині проблеми зі спиною.

Нещодавно було оголошено, що планований було на початок листопада саміт СНД перенесли на 5 грудня.

Також Кремль оголосив про скасування цьогорічної «прямої лінії» з Путіним, яку він проводив досі щороку, починаючи з 2001-го, у грудні, відповідаючи на запитання людей.
XS
SM
MD
LG