Доступність посилання

ТОП новини

Вибори-2012: кожен голос має значення (ВІДЕО)


Парламентські вибори в Україні пройдуть напружено, - прогнозує Комітет виборців України. Однак складнощі виборчої кампанії не лякають політичні партії. Найбільше протистояння розгорнеться на мажоритарних округах, - вважає голова КВУ Олександр Черненко.

Виборчі дільниці в цілому уже готові до проведення виборів й отримують бюлетені. Виборці отримуватимуть на руки два бюлетені. В одному треба зробити помітку навпроти обраної політичної партіїї, а в другому - навпроти конкретного кандидата-мажоритарника. Писати нічого не потрібно - лише галочку, або плюсик в потрібному квадратику.

Голосування таємне й камери, встановлен іна дільницях, не зніматимуть як виборець голосуватиме в кабінці.
  • Зображення 16x9

    Ірина Штогрін

    Редактор інформаційних програм Радіо Свобода з жовтня 2007 року. Редактор спецпроектів «Із архівів КДБ», «Сандармох», «Донецький аеропорт», «Українська Гельсінська група», «Голодомор», «Ті, хто знає» та інших. Ведуча та редактор телевізійного проекту «Ми разом». Автор ідеї та укладач документальної книги «АД 242». Автор ідеї, режисер та продюсер документального фільму «СІЧ». Працювала коментатором редакції культура Всесвітньої служби Радіо Україна Національної телерадіокомпанії, головним редактором служби новин радіостанції «Наше радіо», редактором проекту Міжнародної організації з міграції щодо протидії торгівлі людьми. Закінчила філософський факультет Ростовського університету. Пройшла бімедіальний курс з теле- та радіожурналістики Інтерньюз-Україна та кілька навчальних курсів «IREX ПроМедіа». 

ФОТО ТА ВІДЕО

XS
SM
MD
LG