Доступність посилання

ТОП новини

У США підвищили число загиблих від урагану Sandy


Перебої з постачанням під час урагану спричиняють великі черги за бензином, зокрема, для домашніх електрогенераторів, 2 листопада 2012 року
У Сполучених Штатах Америки повідомили в п’ятницю, що, за новими даними, число жертв урагану Sandy зросло до приблизно 90 людей. Із них близько 40 загинули в місті Нью-Йорку, а загалом у штаті Нью-Йорк близько 50. Решта близько 40 людей загинули в шести інших штатах.

Після урагану, який ударив по північно-східному атлантичному узбережжю США в понеділок, у Нью-Йорку досі залишаються без електрики близько 650 тисяч людей у частині міста, метро працює лише частково. Повідомляють про значну шкоду, завдану будівлі штаб-квартири ООН, зокрема, про пошкодження частини зали засідань Генеральної асамблеї і про затоплення підвалів, що спричинило проблеми з електропостачанням будівлі, роботою комп’ютерної мережі і систем зв’язку.

Крім того, ураган Sandy призвів до загибелі близько 50 людей у Канаді, а перед тим, минулого тижня, ще близько 70 на островах Карибського моря.
XS
SM
MD
LG