Доступність посилання

ТОП новини

Суд не дозволив перевозити бюлетені з округу Пилипишина до ЦВК


Апеляційний суд відмовився дозволити витребування протоколів по 223-му округу (де продовжується протистояння між свободівцем Юрієм Левченком та самовисуванцем Віктором Пилипишиним) та доставлення їх до ЦВК. Таке рішення виніс Київський апеляційний адміністративний суд у суботу ввечері, повідомляє інтернет-видання «Українська правда».

Згідно з рішенням, суд задовольнив позов Пилипишина частково лише в частині визнання бездіяльності окружної виборчої комісії № 223. Водночас суд, посилаючись на відсутність правових підстав, відмовив у проханні витребувати виборчу документацію та перерахувати бюлетені по 11 дільницях у приміщенні ЦВК.

Разом з тим, станом на суботу ОВК має отримати чотири уточнювальні протоколи. Також вона має провести перерахунок голосів по 11 дільницях. Але, як повідомив кандидат в депутати від ВО «Свобода» Юрій Левченко, вони мають намір оскаржити рішення про перерахунок.

Сторона Пилипишина просила суд зобов’язати ЦВК витребувати всю документацію та перенести її у приміщення ЦВК. Посилаючись на відсутність умов для перерахунку голосів в ОВК, сторона Пилипишина просила дозволити перерахунок голосів членами ОВК у приміщенні Центральної виборчої комісії. Крім того, Пилипишин просив визнати бездіяльність ОВК у зв’язку з затягуванням встановлення результатів голосування.
XS
SM
MD
LG