Доступність посилання

ТОП новини

Наливайченко за міжнародні санкції для фальсифікаторів виборів


Валентин Наливайченко
Валентин Наливайченко
Колишній голова Служби безпеки України і генеральний консул України у Вашингтоні (2001–2003 років) Валентин Наливайченко заявляє, що його політична сила, партія УДАР, домагатиметься запровадження міжнародних санкцій для тих українських посадовців, які причетні до фальсифікацій на виборах-2012.

«Ми співпрацюватимемо з нашими колегами-сенаторами, з людьми, які очолюють ФБР, ФАТФ із тим, щоб список фальсифікаторів на цих виборах дійсно був на міжнародному рівні затверджений, і до тих людей, які зараз в Україні фальшують, втручаються у виборчий процес (судді, прокурори, члени комісій всіх рівнів), застосували санкції:… і арешти рахунків, і заборони віз, і не тільки в США», – сказав Наливайченко в ефірі Радіо Свобода.

За його словами, це питання буде «дуже важливим елементом» українсько-американських відносин.

Конкретних прізвищ, які будуть внесені до цього списку, Наливайченко не навів. «Прізвища ми називали і будемо називати у парламенті під час слідчої комісії, яку ми все ж таки створимо. Зараз через боягузтво теперішніх депутатів, які доживають тут в Україні останній тиждень, вони бояться навіть запустити комісію. Ми цього не боїмося», – сказав кандидат у депутати від УДАРу.
XS
SM
MD
LG