Доступність посилання

ТОП новини

Тимошенко майже не може ходити сама – захисник


Колишній прем’єр Юлія Тимошенко дуже сильно схудла за десять днів голодування і практично не може ходити сама, стверджує захисник екс-прем’єра Сергій Власенко.

«Я бачив її останній раз досить давно, і нині видно, що вона схудла. Вона дуже слабка, вона практично не може ходити сама. Вона не отримує ніякого лікування нині взагалі, наскільки я знаю», – сказав Власенко.

Він скептично оцінив слова головного лікаря центральної клінічної лікарні №5 Михайла Афанасьєва, який раніше повідомив, що стан екс-прем’єра «відносно задовільний».

«При всій моїй повазі до професора Афанасьєва, він, на жаль, дуже залежна людина. Він нині абсолютно і повністю підспівує тим тезам, які озвучують представники пенітенціарної служби. А для пенітенціарної служби стан будь-якої людини, яка ще трохи жива, – завжди задовільний. Жива людина, навіть якщо в комі, – стан завжди задовільний у них. Як може бути задовільний стан людини, яка, по суті, не мала належного лікування, яка не мала доступу до свіжого повітря весь цей час, яка не мала доступу до якихось нормальних, звичайних речей, які необхідні для здоров’я, і яка до того ж десять днів голодує?», – сказав Власенко.
XS
SM
MD
LG