Доступність посилання

ТОП новини

Члени ОВК № 94 заявляють про тиск


Член окружної виборчої комісії номер 94 Наталя Коваленко, яка є свідком зі сторони відповідача – голови ОВК, заявила сьогодні в суді про погрози на адресу членів комісії.

«Були намагання перешкодити діяльності ОВК з 2 листопада. Членам ОВК погрожували», – сказала вона на засіданні Київського окружного адміністративного суду.

Водночас Коваленко не змогла назвати прізвищ осіб, причетних до перешкоджання роботі комісії.

Член ОВК запевнила, що рішення про визнання недійсними результатів голосування на 27 дільницях округу № 94 ухвалювалося на підставі у тому числі судових рішень, з оригіналами яких були ознайомлені усі члени ОВК.

Вона додала, що рішення судів були ухвалені на підставі заяв про незаконне недопущення спостерігачів на дільниці. Заяви, за її словами, були датовані 30 жовтня.

Аналогічні свідчення дав і секретар ОВК № 94 Андрій Блануца. За його словами, постанова про визнання недійсними результатів виборів на 27 дільницях ставилася на голосування і за неї голосували чітко «за» і «проти».

Водночас Блануца визнав, що проект рішення в надрукованому вигляді не був підготовлений через неперервність засідання ОВК.

Опозиція вимагає в суді визнати протиправним постанову ОВК №94 про визнання недійсним голосування на 27 виборчих дільницях даного округу.
XS
SM
MD
LG