Доступність посилання

ТОП новини

Янукович про вибори: були природні недоліки


Президент України Віктор Янукович заявляє, що висновки міжнародних спостерігачів за виборами до Верховної Ради багато в чому збігаються з висновками влади.

«Це не лише мої висновки. Це, насамперед, висновки міжнародних спостерігачів. І вони в багатьох питаннях збігаються з нашими висновками, що були недоліки, були, я сказав би так, природні недоліки, які виникають, як правило, після виборів. Але були й плюси», – сказав Янукович сьогоднів перебігу візиту до столиці Кіпру Нікосії.

При цьому глава держави наголосив, що останні проблеми, які виникли під час підрахунку голосів на кількох мажоритарних округах, – це питання, на які має дати відповіді Генеральна прокуратура України, насамперед з точки зору виконання законів.

Крім того, Янукович зауважив, що у змінах до закону про вибори народних депутатів необхідно врахувати помилки під час нинішніх виборів.

«Нам треба подивитися, я вважаю, вже в новому парламенті, разом із новообраними депутатами, що треба буде виправити в законі про вибори для того, щоб надалі на будь-яких виборах уникнути тих питань, які виникли», – сказав Президент.

Янукович також висловив сподівання, що Центральна виборча комісія до кінця тижня завершить повний підрахунок голосів на виборах до Верховної Ради і офіційно оголосить результати.

При цьому, за словами глави держави, з рішенням про перевибори на п’яти мажоритарних округах парламент може почати працювати у складі не 450, а 445 народних депутатів.

Центрвиборчком зобов’язаний оприлюднити офіційні підсумки голосування не пізніше як 12 листопада.
XS
SM
MD
LG