Доступність посилання

ТОП новини

Китай лікує «хворобу-корупцію без радикального хірургічного втручання»


Деякі делегати з’їзду Компартії Китаю одягають костюми національних меншин
Голова КНР, генеральний секретар ЦК КПК Ху Цзіньтао визнав у четвер, що Компартію Китаю роз’їдає корупція, проте він висловив упевненість в тому, що партія зможе самостійно «вилікувати хворобу без радикального хірургічного втручання».

Ху Цзіньтао заявив про це на 18-му з’їзді КПК, що проходить у Пекіні.

Говорячи про корупцію в лавах партії, Ху Цзіньтао наголосив, що в разі, якщо з проблемою не вдасться впоратися, це загрожує колапсом не тільки КПК, але і всього Китаю.

Спостерігачі розцінюють слова нинішнього китайського лідера як політичний заповіт для його наступника на посаді глави держави і партії – Сі Цзіньпіна.

Один із чільних функціонерів КПК Ван Цзінцін, виступаючи на з’їзді, сказав, що реформа політичної структури повинна стати важливою частиною загальних змін у Китаї. «У майбутньому ми й далі дотримуватимемося керівної ролі Комуністичної партії, права людей бути господарями власної країни і урядування на основі закону. Ми продовжимо стійкий рух на шляху реформ політичної системи, сфокусувавшись на народній демократії, підвищенні життєздатності партії і на поліпшенні стимулів для народу», – сказав китайський партійний чиновник.
XS
SM
MD
LG