Доступність посилання

ТОП новини

Лікарі виявили у Луценка хвороби серця, він хоче лікуватися поза колонією – дружина


Дружина і захисник екс-глави МВС України Юрія Луценка Ірина заявляє, що після медобстеження 8 листопада лікарі виявили у колишнього міністра хвороби серця.

Як повідомляє в суботу прес-служба партії «Народна Самооборона», про це екс-міністр повідомив Ірину Луценко в телефонній розмові, він також написав відповідну заяву на ім’я начальника Менської колонії, де відбуває покарання.

«Луценко у своїй заяві вимагає від керівництва колонії забезпечити його необхідним медичним лікуванням в стаціонарному спеціалізованому закладі для усунення постійних фізичних болів. Він також зазначив, що після обстеження 8 листопада в медичному висновку про «задовільний стан здоров’я» лікарі додатково до всіх наявних у Луценка хвороб заявили про хвороби серця», – зазначила Ірина Луценко.
«У своєму висновку лікарі також рекомендували додаткове обстеження кишечника, на що Луценко погодився лише в разі госпіталізації до спецзакладу і призначення лікаря, який відповідатиме за його лікування та стан здоров’я», – повідомила також вона.

Луценка затримали в грудні 2010 року. 27 лютого 2012 Печерський районний суд Києва визнав Луценка винним у скоєнні низки посадових злочинів і засудив його до чотирьох років позбавлення волі. Крім того, 17 серпня 2012 р. Печерський райсуд визнав екс-міністра також винним у недбальстві щодо продовження оперативно-розшукових заходів стосовно водія колишнього заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентина Давиденко та засудив до двох років обмеження волі. 31 серпня 2012 екс-міністра етапували в Менському колонію для відбування покарання.
XS
SM
MD
LG