Доступність посилання

ТОП новини

«Батьківщина» наполягає на переголосуванні в проблемних округах


«Батьківщина» наполягатиме на проведенні переголосування у п’яти проблемних округах і не підтримає у Верховній Раді законопроект про внесення змін до виборчого законодавства для проведення повторних виборів у цих округах.

Про це заявив народний депутат, член фракції «БЮТ-Батьківщина» Юрій Одарченко під час круглого столу на тему «Чи очікує Україну парламентська криза?».

Депутат наголосив, що під час проведення виборів у п’яти округах, в яких нині планується провести перевибори, ні в кого не було претензій щодо висунення кандидатів у депутати, проведення агітаційної кампанії в цих округах. «Якщо неможливо встановити результати виборів, то треба провести переголосування», – сказав він.

Одарченко нагадав, що таке рішення вже ухвалювали в Україні, коли в 2004 році під час президентських виборів у другому турі Верховний Суд України призначив проведення переголосування і проведення третього туру виборів. «Таким чином, кандидати ті самі, а просто провести переголосування», – сказав парламентар.

Відповідаючи на уточнювальне запитання, чи буде фракція голосувати за зареєстрований в парламенті законопроект, що пропонує провести повторні вибори в тих округах, де результати виборів встановити неможливо, Одарченко заявив, що бютівці за нього не голосуватимуть.
XS
SM
MD
LG