Доступність посилання

ТОП новини

На Донеччині збирають кошти на лікування зірки фільму про копанки


Громадська організація «Донецький правозахисний центр» збирає гроші для лікування 19-річного мешканця Сніжного Юрія Сіканова, якого нещодавно побили. У нього серйозні травми голови, зараз він перебуває у лікарні в Макіївці.

За словами представниці організації, за кілька днів назбиралася вже майже половина необхідної для лікування суми, 4490 гривень. Гроші перераховують переважно фізичні особи.

Юрій Сіканов став зіркою після презентації документальної стрічки «Шахта № 8», де було показано, що він годує родину, працюючи у копанці. Хлопець і досі офіційно ніде не працює.

Сама бійка сталася 27 жовтня. У побитті хлопця підозрюють сусідів, ведеться слідство, порушили кримінальну справу. Що ж стосується стану здоров'я Юрія Сіканова, то ситуація досить серйозна, адже лікарі діагностували перелом суглобових відростків нижньої щелепи. Сьогодні хлопцю зробили комп’ютерну томографію в Донецьку.

Активістка «Донецького правозахисного центру» Альона Ігнатьєва розповіла Радіо Свобода, що як тільки назбирається необхідна сума в 10 тисяч гривень, Юрієві терміново робитимуть операцію і вставлятимуть спеціальні пластини. Інакше він залишиться інвалідом і практично не зможе жувати. «Зібрано 4490 гривень, ми зібрали цю суму за півтора дні. Юра з’їздив на обстеження в Донецьк. Грошей у нас достатньо для пластин. Три тисячі на пластини у нас піде. Ми їх замовимо сьогодні-завтра. Нам треба ще тисячі 4-5, залежно від того, що лікар скаже. Якщо вийде зібрати гроші до кінця тижня, то до кінця тижня зробимо операцію. Вона коштуватиме 9,5-10 тисяч. Тижні через два після операції йому можна буде виписуватися з лікарні», – повідомила Ігнатьєва.

Допомогти можна, перерахувавши гроші на особисту картку Юрія Сіканова від Приватбанку: 5211 5374 1725 8378.
XS
SM
MD
LG