Доступність посилання

ТОП новини

Тюремники: Тимошенко знову не збирається на засідання суду в справі ЄЕСУ


Юлія Тимошенко
Колишній прем’єр України, засуджена Юлія Тимошенко написала чергову заяву про відмову прибути до Київського районного суду Харкова на засідання у справі корпорації ЄЕСУ 23 листопада, повідомляє прес-служба Державної пенітенціарної служби України.

«Засуджена зазначила, що наразі вона приймає реабілітаційні процедури у стаціонарному медичному закладі, у зв’язку з чим відмовляється від участі в судовому засіданні», – повідомили в Пенітенціарній службі.

Керівництво Качанівської виправної колонії поінформувало Київський районний суд Харкова про цю заяву.

Крім того, в прес-службі додали, що 21 листопада Тимошенко, в порядку винятку, поспілкувалася протягом години за допомогою засобів мобільного зв’язку з двома особами.

Печерський районний суд Києва у жовтні 2011 року засудив Юлію Тимошенко до 7 років позбавлення волі за перевищення повноважень під час підписання газових контрактів із Росією в 2009 році.

Екс-прем’єр відбуває покарання в Качанівській виправній колонії в Харкові з кінця грудня 2011 року.

Водночас у Харкові проходять судові засідання ще за одним обвинуваченням, інкримінованим Тимошенко, яке стосується діяльності корпорації «Єдині енергетичні системи України». На цих засіданнях Тимошенко не присутня. Засідання відкладаються через стан здоров’я екс-прем’єра.
XS
SM
MD
LG