Доступність посилання

ТОП новини

Представник «ультрас»: у справі Павличенків ми підемо до кінця


Представник руху «ультрас» Тарас Кузьменко заявляє, що акції на підтримку батька і сина Павличенків триватимуть. Про це він сказав сьогодні в ефірі Радіо Свобода.

«Є багато планів, але не буду поки що їх озвучувати. Ми будемо йти до кінця, бо на шальки терезів кинуто фактично долю цілої родини. Батько отримав довічне ув’язнення. Цю людину ніколи не побачать живою, якщо її не витягнути звідти. Син отримав 13 років, він півжиття проведе у в’язниці. Молодший син залишиться сиротою фактично. Ми не зупинимося в будь-якому разі», – сказав Кузьменко.

Він наголосив, що ця акція не політична, а громадянська. «Нас підтримали і в Європі. Вже надіслані запити і до Європейського парламенту, вже надіслані запити європейськими громадянами до послів їхніх держав в Україні, щоб вони звернули увагу на цю ситуацію. Це справа не політична, але це справа правосуддя. Це справа державної ваги України в світі», – сказав представник «ультрас».

Цієї неділі понад чотири тисячі футбольних фанатів пройшли колоною від парку Шевченка до Лук’янівського СІЗО в Києві, вимагаючи звільнити батька і сина Павличенків, засуджених за минулорічне вбивство судді.

Організатори акції кажуть, що рішення було неправомірним і тепер треба покарати суддів, які винесли вирок. Але вони закликали боротися за це лише законними методами.

У жовтні Дмитра Павличенка (батька) засудили до довічного ув’язнення, а Сергія Павличенка (сина) до 13 років позбавлення волі, визнавши їх винними в убивстві судді Шевченківського районного суду Києва Сергія Зубкова, яке сталося навесні минулого року. За повідомленнями, цей суддя раніше виніс рішення у справі про житло не на користь Павличенків.
XS
SM
MD
LG