Доступність посилання

ТОП новини

У Партії регіонів наразі не бачать перспективи для ухвалення валютного податку


Олександр Єфремов
Голова фракції Партії регіонів у Верховній Раді Олександр Єфремов сумнівається у запровадженні парламентом збору в Пенсійний фонд із продажу фізособами готівкової валюти. Про це він сказав сьогодні після засідання погоджувальної ради.

«Ми сьогодні вранці вели досить гостру дискусію з цього питання у фракції, і, як і раніше, в нас залишається багато питань. Тому сказати, що цей законопроект найближчим часом має перспективу ухвалення, я б такого не сказав, я не бачу цього процесу», – сказав Єфремов.

За його словами, Національний банк підготував перелік аргументів, чому він вважає необхідним ухвалити цей законопроект. Однак, заявив Єфремов, це питання ще буде обговорюватися.

Минулого місяця у Верховній Раді зареєстрували законопроект «Про внесення змін до деяких законів України щодо операцій з іноземною валютою», яким пропонувалося запровадити 15-відсотковий збір до Пенсійного фонду з суми операцій з продажу готівкової валюти. Згодом автор проекту Віталій Хомутиннік відкликав його. 20 листопада Верховна Рада відклала розгляд цього законопроекту на невизначений термін.
XS
SM
MD
LG