Доступність посилання

ТОП новини

Мельниченко подав до суду на адвоката Мирослави Гонгадзе


Микола Мельниченко
Микола Мельниченко
Печерський райсуд Києва переніс на 7 грудня допит екс-майора Управління держохорони Миколи Мельниченка в справі Пукача.

Як розповів Мельниченко, він попросив суд перенести засідання і його допит, оскільки вважає за необхідне ввести в справу адвоката. «Особисто мені адвокат не потрібен. Він потрібен для того, щоб перед законом відповідав не лише Пукач, а й Литвин і Кучма», – наголосив Мельниченко.

За його словами, такий адвокат не дасть змоги «розвалити цю справу».

Мельниченко також повідомив, що 29 листопада він подав позов до Печерського райсуду Києва на представника інтересів Мирослави Гонгадзе Валентини Теличенко «за поширення нею інформації, що не відповідає дійсності, про те, що Мельниченко нібито відмовляється відповідати на запитання в суді про достовірність його записів і плутається у своїх свідченнях».

Водночас Теличенко заявила, що не бачить підстав для того, щоб вибачатися перед екс-майором Управління держохорони Миколою Мельниченком.

«Я ще жодних документів суду не отримувала й узагалі не бачу підстав за щось вибачатися і щось спростовувати», – сказала адвокат.

Печерський районний суд Києва в закритому режимі розглядає справу колишнього керівника Департаменту зовнішньої розвідки МВС України Олексія Пукача за звинуваченням у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе. Мельниченка допитують як свідка.
XS
SM
MD
LG