Доступність посилання

ТОП новини

Звіт про підписання угоди з лижним інструктором буде в понеділок – Кабмін


Мiжвiдомча комiсiя з вивчення обставин пiдписання угоди про будівництво LNG-термiнала почала вивчати зiбрані документи i свiдчення.

Як повiдомляє прес-служба Кабiнету Мiнiстрiв, до складу комiсiї входять представники Мiнiстерства енергетики і вугiльної промисловостi, Мiнiстерства економiчного розвитку i торгiвлi, Мiнiстерства фiнансiв, Мiнiстерства юстицiї, Мiнiстерства закордонних справ і Служби безпеки України. Очолює комісію в.о. першого вiце-прем’єра України Валерiй Хорошковський.

Уряд доручив комiсiї вивчити обставини пiдписання цiєї угоди, і те, яким чином визначалися повноваження сторін. Звiт і висновки комiсiї заслухають на засiданнi уряду в понедiлок, 10 грудня.

Як повідомили в прес-службі уряду, не виключено, що за результатами розгляду цього питання будуть запропонованi кадровi висновки.

Водночас в урядi наголошують, що ситуацiя, коли iспанська компанiя не пiдтвердила повноважнiсть пiдписання угоди про намiри, жодним чином не вплине негативно на практичну реалiзацiю проекту будiвництва термiнала i заводу з прийому зрiдженого газу.

У Кабміні заявляють, що проект, який має велике значення для енергетичної незалежностi України, буде реалiзований.

Наприкінці листопада Україна підписала угоду про створення консорціуму інвесторів проекту LNG-терміналу з іспанською компанією Gas Natural. Згодом з’ясувалося, що іспанська сторона не делегувала ніяких повноважень особі, яка підписувала цю угоду від імені компанії.

Вчора агенція Reuters оприлюднила інформацію про те, що чоловік, який підписував мільярдну угоду з Україною, Жорді Сарда Бонвеї, є лижним інструктором з Іспанії.
XS
SM
MD
LG