Під Верховною Радою активісти громадянської кампанії «Молодіжна варта» нагадали депутатам про обіцянки, які вони давали виборцям. Учасники акції «Депутате, в добру путь, ти про молодь не забудь!» похвалили парламентарів за те, що ті вже встигли зробити та розповіли про обіцянки, які не вдалось реалізувати Раді попереднього скликання.
Так, кожна фракція отримає цеглини та іграшкових солдатиків на знак того, що проблеми житла для молоді та примусової строкової служби ще не вирішено. Крім того, кожній парламентській фракції надішлють коробки з «призами» за виконані обіцянки та нагадуваннями про те, чого вони не зробили.
Так, кожна фракція отримає цеглини та іграшкових солдатиків на знак того, що проблеми житла для молоді та примусової строкової служби ще не вирішено. Крім того, кожній парламентській фракції надішлють коробки з «призами» за виконані обіцянки та нагадуваннями про те, чого вони не зробили.