Доступність посилання

ТОП новини

Чільний військовий Єгипту закликав до діалогу (ФОТО)


Абдель-Фатах ас-Сісі (л) і Мохаммед Мурсі (п), архівне фото
Голова Збройних сил Єгипту Абдель-Фатах ас-Сісі закликав сьогодні всі політичні сили країни до переговорів, щоб подолати розбіжності між ними і покласти край нинішній кризі.

Як повідомило державне агентство «МЕНА», генерал-полковник Абдель-Фатах ас-Сісі, який має посади міністра оборони, голови Вищої ради Збройних сил і головнокомандувача (начальника Генерального штабу) Збройних сил, запросив представників усіх політичних сил зібратися на такі переговори завтра ввечері.

Сьогодні ж у столиці Єгипту Каїрі тривали демонстрації супротивників і прихильників президента Мохаммеда Мурсі, вихідця з ісламістських кіл. Такі демонстрації, які вже доводили попередніми днями до сутичок між сторонами і загибелі людей, тривають у Єгипті з кінця минулого місяця.

Супротивники президента протестують проти рішення президента винести на референдум уже цієї суботи нашвидкуруч розроблений проект нової конституції Єгипту. Критики і правозахисники кажуть, що цей проект, розроблений переважно ісламістами, передбачає порушення низки прав людини, зокрема, права жінок і меншин, і створення «релігійної держави».

Попередніми днями Мурсі після масових протестів частково виконав іще одну вимогу демонстрантів і скасував більшу частину свого іншого суперечливого рішення, яке стосувалося значного розширення його власних повноважень.
XS
SM
MD
LG