Доступність посилання

ТОП новини

Російський телеканал закордонного мовлення оголосив про початок трансляції на Грузію


Маргарита Симоньян, фото 2005 року, коли телеканал RT ще мав назву Russia Today
Російський телевізійний канал мовлення на закордон RT оголосив сьогодні, що починає цілодобову трансляцію у Грузії. Як заявила головний редактор каналу Маргарита Симоньян, його сигнал поширюватиме одна з грузинських кабельних мереж.

Канал RT, раніше відомий як Russia Today, веде мовлення для закордону англійською мовою і має також іспанськомовну і арабськомовну версії. Канал, що отримує фінансування з державного бюджету Росії, називає себе незалежним; критики називають його інструментом пропаганди Кремля, звертаючи увагу, що його позиція з гострих політичних питань збігається з кремлівською.

Після приходу до влади у Грузії популістської коаліції «Грузинська мрія» по недавніх парламентських виборах російські телеканали почали повертатися у грузинський телевізійний простір після періоду повної відсутності в ньому через значно погіршені останнім часом відносини між двома країнами, війну Росії проти Грузії 2008 року і визнання нею сепаратистських грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії.
XS
SM
MD
LG