Доступність посилання

ТОП новини
14 травня 2021, Київ 00:56

У МВС підтвердили, що голову вбитого харківського судді поки не знайшли


Віктор Пшонка та Віталій Захарченко у Харкові, 16 грудня
Голови вбитих у Харкові судді Фрунзенського районного суду та трьох членів його сім’ї поки не знайшли. Цю інформацію журналістам підтвердив міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Присутній на брифінгу Генеральний прокурор України Віктор Пшонка повідомив журналістам, що, за даними слідства, вбивство родини судді Володимира Трофимова 1954 року народження невідомі скоїли 15 грудня у період із 08:30 до 10:00. У слідчих також є факти, які підтверджують, що вбивство готувалося заздалегідь, додав Пшонка.

Генеральний прокурор наголосив, що на сьогодні призначено понад 30 експертиз у справі.

Також, як розповів Пшонка, нині слідство розглядає три версії вбивства. Перша – що суддю вбили через його професійну діяльність. Друга – це вбивство на замовлення.

Третю версію пов’язують із тим, що суддя Трофимов був колекціонером. За даними прокуратури, вже відомо, що з дому загиблого зникли деякі цінні речі.

15 грудня у Харкові невідомі вбили та обезголовили чотирьох людей – суддю Фрунзенського районного суду Харкова Володимира Трофимова та членів його сім’ї: дружину, сина та його співмешканку.

Сьогодні у Харків прибули Генеральний прокурор Віктор Пшонка та міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG