Доступність посилання

ТОП новини

Суд переніс розгляд справи Тимошенко на січень


Пікет під стінами Київського районного суду Харкова
Пікет під стінами Київського районного суду Харкова
Київський районний суд Харкова переніс розгляд справи ЄЕСУ за звинуваченням екс-прем’єра України Юлії Тимошенко на 18 січня.

У ході засідання захист обвинуваченої клопотав закрити провадження по справі у зв’язку із відсутністю складу злочину. Захисник Сергій Власенко зазначив, що ті ж самі звинувачення інкримінували Юлії Тимошенко і в минулому. У 2005 році Генпрокуратура закрила справу, а Верховний суд України підтвердив законність такого рішення.

«Суд розглядає це в порушення статті 6 Європейського суду з прав людини в порушення пункту 4 протоколу №7 Європейської конвенції з прав людини. Це порушує і українське і європейське законодавство», – сказав Серій Власенко.

Під час засідання суддя Київського районного суду Харкова Костянтин Садовський постановив розглядати дане клопотання на відповідному етапі судового процесу.

Наступне засідання по справі відбудеться 18 січня о 16:00.

Під час судового засідання під будівлею суду відбувався пікет прихильників Юлії Тимошенко. Кілька сотень людей тримали партійну символіку. Табору противників Юлії Тимошенко біля будівлі суду сьогодні не було.

На засіданні були присутні народні депутати Арсен Аваков і Сергій Пашинський.
XS
SM
MD
LG