Доступність посилання

ТОП новини

Обвинувачені в терактах дніпропетровці визнані психічно здоровими – обвинувачення


Головний обвинувачений у терактах в Дніпропетровську Віктор Сукачов
Головний обвинувачений у терактах в Дніпропетровську Віктор Сукачов
Обвинувачені в тероризмі дніпропетровці визнані психічно здоровими. Про це мовиться в обвинувальному висновку, який сторона обвинувачення зачитувала у вівторок в Індустріальному районному суді Дніпропетровська, де слухають справу.

«Із актів стаціонарних комплексних судових психолого-психіатричних експертиз випливає, що Сукачов і Федоряк, Просвірнін і Рева якими-небудь хронічними психічними захворюваннями в період часу, що відноситься до інкримінованих їм діянь, не страждали», – йдеться в обвинувальному висновку.

Із цього ж обвинувального висновку стало відомо, що двоє обвинувачених в організації вибухів самі прийшли до правоохоронців «з повинною».

Також сторона обвинувачення стверджує, що у квартирі Віталія Федоряка, на плиті, килимі тощо знайшли залишки компонентів, які використовувались для виготовлення вибухових пристроїв. Залишки таких речовин, заявило обвинувачення, знайшли і на дачі політолога Віктора Сукачова.

За даними обвинувачення, компоненти для вибухівки чоловіки купували в аптеках, крамницях господарчих товарів та на ринку.

Водночас адвокати підсудних стверджують, що двоє з чотирьох обвинувачених не визнають своєї провини, один – визнає частково, ще один – повністю.

27 квітня цього року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйона доларів. Серед підсудних – дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще семи терактів у різних містах України.
XS
SM
MD
LG