Доступність посилання

ТОП новини

Азаров показав «жовту картку» владі Київщини


Микола Азаров
Микола Азаров
Прем’єр-міністр Микола Азаров критикує керівництво Київської області за незадовільну роботу під час сильних снігопадів. Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів.

«Треба зазначити, що не в усіх регіонах робота поставлена настільки відповідально і чітко, як того вимагає стан справ. Найгірші справи – у Київській області. Весь час снігопадів область була лідером за кількістю населених пунктів, відрізаних від енергопостачання. І зараз залишається лідером за кількістю сіл, де електропостачання не відновлене», – наголосив Азаров.

За його словами, це свідчить, що відповідальні керівники «приватної компанії «Київобленерго» і місцева влада вчасно не потурбувалися про вирубку дерев навколо ліній електропередач, про ремонт електромереж і підвищення їхньої надійності.

«Тому мені довелось доручити Міністерству енергетики залучити до роботи у Київській області ремонтні бригади з інших регіонів. У першу чергу, це серйозна претензія до керівництва області. Якщо хочете, «жовта картка». Але це говорить і про те, що приватна компанія «Київобленерго» виявилася не готовою до очікуваних і, власне, аж ніяк не катастрофічних природних явищ», – сказав прем’єр.

За його словами, це взагалі ставить питання про можливість цієї компанії експлуатувати електричні мережі у Київській області.

«Миритися з цим ми не будемо. Я офіційно попереджаю власників «Київобленерго» про те, що подібної, з дозволу сказати, «роботи» уряд не потерпить. Якщо треба, ми задіємо усі правові механізми впливу. Хочу нагадати елементарну істину: власність – це в першу чергу відповідальність. Безвідповідальному власнику на українському ринку місця немає. І влада, починаючи з місцевого рівня, повинна це контролювати і нагадувати», – заявив голова уряду.
XS
SM
MD
LG