Доступність посилання

ТОП новини

Представник ЄБРР: критика швидкісних поїздів – моя особиста думка


Старший радник Європейського банку реконструкції і розвитку Антон Усов заявляє, що лише час покаже, наскільки вдалою чи невдалою була закупівля «Укрзалізницею» швидкісних поїздів.

Усов уточнив Радіо Свобода, що це його особиста думка і не відображає погляду ЄБРР.

«Про провальність чи непровальність проектів насправді можуть говорити тільки експерти. У даному випадку ЄБРР не є експертом… Що стосується швидкісних потягів, то лише час покаже, наскільки вдалою чи не вдалою була їхня купівля. Поки що я як пасажир можу сказати, що, мабуть, варто було придивитись до аналогічних зразків залізничної пасажирської техніки, яка працює у країнах із кліматом, подібним до українського. Ну наприклад, які потяги курсують у північних сусідів – у Російській Федерації або у Скандинавії. Оскільки те, що ми бачимо останнім часом з швидкісними потягами, наводить на певні роздуми», – сказав Усов.

«Хочу підкреслити, що це моя особиста точка зору, а ніяким чином не погляд ЄБРР. Це моя точка зору як людини, яка достатньо часто «Хюндаєм» користується. ЄБРР ніякого відношення до цього проекту не має. Ми не маємо відношення до купівлі «Укрзалізницею» швидкісних потягів», – наголосив представник банку.

Радіо Свобода 17 грудня надсилало запит до Міністерства інфраструктури з проханням прокоментувати ситуацію з поїздами «Хюндай», які з початком холодів почали частіше ламатися. Однак поки що відповіді не отримало.
XS
SM
MD
LG