Доступність посилання

ТОП новини

Міліція обіцяє дати оцінку подіям під Одеською міськрадою (ВІДЕО)


Міліція з’ясовує всі обставини сьогоднішнього штурму будівлі Одеської міськради, повідомили в прес-службі Головного управління МВС України в Одеській області.

За цим фактом розпочали досудове слідство, в результаті якого буде надана правова оцінка діям обох сторін конфлікту: і учасників штурму, і представників приватної охоронної фірми, яка не пускали їх до будівлі міськради.

У міліції заявили, що до міськради намагалися увійти близько 30 осіб на чолі з народним депутатом України Павлом Кириленком, однак їх зупинили співробітники приватної охоронної структури, що забезпечує охорону і пропускний режим на цьому об’єкті.

«На знак протесту громадяни зламали вхідні двері, намагаючись увійти силою. У відповідь на таку поведінку охорона застосувала пожежний гідрант, розігнавши водою агресивний напад», – зазначили в міліції.

Постраждалих унаслідок цього інциденту немає.

Сьогодні близько сотні прихильників ВО «Свобода» разом із підприємцями і представниками громадськості сьогодні штурмували будівлю Одеської міськради. Зокрема, вони протестували проти перейменування частини одеських вулиць.
XS
SM
MD
LG