Доступність посилання

ТОП новини

Білорусь не затримуватиме на кордоні нелегалів, які прямують до Європи – Лукашенко


Білорусь не затримуватиме на кордоні нелегальних мігрантів, які прямують до Європи, доки Євросоюз не скасує санкції. Як повідомляє УНІАН, про це заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко.

«Ми ловимо тисячі мігрантів, затримуємо тоннами наркотики. І коли вони нас почали придушувати, я прикордонникам сказав: а навіщо ми їх ловитимемо? Вони приїхали не до нас, нехай їдуть, куди хочуть. І ми так на деякі речі почали дивитися. І сьогодні в Литві, Польщі й інших державах переповнені мігрантами відповідні табори. І щодня прохання: давайте поговоримо, вирішимо і так далі. Я кажу: ні, хлопці, доки не заспокоїтеся і не припините розмахувати санкціями, я більше вас захищати не буду», – наголосив Лукашенко.

При цьому Президент Білорусі пропонує варіант вирішення цього питання – платити гроші.

«Це немало коштує. Нам треба утримувати кордон, військових, прикордонників. Це сьогодні мільйони доларів. Платіть – ловитимемо, ні – здоровенькі були. Тобто, не тільки вони нас вчать, а й ми їх починаємо потихеньку привчати до того, аби вони поважали нас і цінували нас, і розуміли, що ми для Європи проблем ніяких не створюємо, лише добро. Ми нікому не погрожували і не погрожуємо, навіть на думці такого немає, ні в кого нічого не відбираємо», – сказав Лукашенко.

Він висловив упевненість, що Європейському Союзу слід спочатку навести лад у себе, а відтак пред’являти претензії Білорусі.
XS
SM
MD
LG