Доступність посилання

ТОП новини

Вінський: я не розглядав Hyundai як потяги до Євро-2012


Йосип Вінський
Йосип Вінський
Колишній міністр транспорту Йосип Вінський заперечує інформацію екс-міністра інфраструктури Бориса Колеснікова про те, що поїзди Hyundai дісталися йому від попередників. Про це він сказав в ефірі Радіо Свобода.

«Це брехня! Це неправда! Я розкажу, як було, щоб не було ніяких непорозумінь. У 2009 році, вже десь перед моїм відходом з міністерства, наша делегація на рівні заступника міністра і керівника «Укрзалізниці» їздила у Корею, розглядала у тому числі і ці потяги, і була укладена попередня угода, попередня угода про наміри…» – сказав Вінський.

За його словами, він не розглядав Hyundai як потяги до Євро-2012. «Це була чітка моя позиція, бо я розумів, що будуть такі наслідки, якщо ми візьмемо чужий потяг і поставимо на нашу колію, я розумів чітко», – заявив екс-міністр транспорту.

Крім того, за словами Вінського, він наполягав на тому, що потяги Hyundai потрібно робити в Україні. «На українських виробничих підрозділах, створивши СП, де Корея дає розробку, дає технологію, дає комплектацію, яку ми не могли робити, у тому числі електроніку, і дає спеціалістів, а все інше дає Україна. І якби ці дві речі були враховані, то сьогодні цієї ситуації ми не мали б», – наголосив Вінський.

В інтерв’ю Forbes.ua Колесніков заявив, що проект Hyundai дістався йому від попереднього керівництва міністерства.
XS
SM
MD
LG