Доступність посилання

ТОП новини

Міський голова Дніпропетровська запропонував узаконити збір грошей від батьків у дитсадках


Іван Куліченко, архівне фото
Іван Куліченко, архівне фото
Міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко, повідомляючи в четвер про плани економити на витратах в освітній сфері у місті наступного року, заявив, що на наступний рік усіх дітей міста забезпечили місцями у дитсадках, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

Але, за словами посадовця, треба узаконити збір грошей, які батьки дають на потреби цих закладів.

«Працівник дитсадка отримує зарплату від держави, а все, що потрібно додатково, – оплачують батьки», – запропонував посадовець на підсумковій прес-конференції за рік.

За його словами, щоб на освіту в місті вистачило бюджетних коштів, також стежитимуть, щоб не було шкільних класів із недобором дітей.

«У бюджеті наступного року ми плануємо економію в освітній сфері. У нас є приклади, коли, маючи один клас із наповнюваністю в 19 осіб, ми відкриваємо ще один – на 15. Такого не буде. Мати напівпорожні класи для того, щоб викладачі мали додаткові години начитки, – це розкіш», – заявив міський голова.

У середу Дніпропетровська міська рада ухвалила «напружений» бюджет на 2012 рік. За заявами опозиції, під сумнівом опинилося виконання багатьох соціально-економічних програм.
XS
SM
MD
LG