Доступність посилання

ТОП новини

Узбекистан спростовує інформацію про намір перейменувати Діда Мороза


Міністр у справах культури і спорту Узбекистану Турсуналі Кузієв спростовує інформацію про видання відомчого наказу про перейменування в новорічних театральних постановках головних персонажів – Діда Морозу в Зоряного Чарівника і Снігуроньки в Зоряну Фею.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства у справах культури і спорту Узбекистану.

«Це просто несерйозно. У мене не було і немає для цього жодних повноважень. Жодних таких наказів зовсім не було. Все як було, так і є, але тільки значно краще, ніж у минулі роки. Про це особливо поклопоталися керівники нашої країни. Такого свята новорічного, як цього разу, за задумом, за красою в Ташкенті, в інших містах республіки дотепер не було», – сказав Кузієв.

Напередодні російські ЗМІ повідомляли з посиланням на артиста одного з ташкентських театрів про те, що Міністерство у справах культури і спорту Узбекистану рекомендувало всім театрам країни перейменувати головних персонажів новорічних постановок. Зокрема, Діда Мороза запропоновано називати Зоряним Чарівником, а Снігуроньку – Зоряною Феєю. Кузієв нібито на одній з нарад запропонував розробити образи Діда Мороза і Снігуроньки з «американсько-європейським» ухилом. На його думку, повинно йтися про героїв, наближених до Санта-Клауса і його казкової помічниці.
XS
SM
MD
LG