Доступність посилання

ТОП новини

У США уникли «фіскального обриву» – джерела


Президент США Барак Обама перед настанням Нового року говорив про можливість уникнення «фіскального обриву»
Джерела в Демократичній і Республіканській партіях стверджують, що провідні політичні сили США досягли угоди, яка дозволяє уникнути «фіскального обриву».

За даними, які поширюють провідні світові інформагенції, ідеться про те, що ще на два місяці продовжена дія запроваджених за часів президента Джорджа Буша-молодшого скорочень податкового навантаження. Ці заходи стосуються родин з річним доходом менш як 450 тисяч доларів, тобто переважної більшості американців.

Досягненню угоди передували багатогодинні переговори між демократами і республіканцями в Конгресі і Сенаті. Перед настанням Нового року президент США Барак Обама виступив у Білому домі. Він заявив, що очікує на досягнення угоди між демократами і республіканцями.

«Фіскальним обривом» у США називають ситуацію, коли неможливість залучення нових запозичень вимагала б автоматичного скорочення державних витрат і збільшення податків на суму близько 600 мільярдів доларів. Такі кроки, побоювалися економісти, могли б спричинити нову рецесію найбільшої економіки світу і значно уповільнити зростання світової економіки.
XS
SM
MD
LG