Доступність посилання

ТОП новини

Переможці фотоконкурсу журналу National Geographic за 2012 рік

Судді американського журналу National Geographic переглянули понад 22 тисячі знімків, які подали фотографи зі 150 країн, щоб визначити переможців фотоконкурсу 2012 року. Фотографії оцінювали у трьох категоріях: «Люди», «Місця» і «Природа».

Ашлі Вінсент (Ashley Vincent) із Чонбурі в Таїланді здобув головну премію в 10 тисяч доларів (і перше місце в категорії «Природа») за неймовірний кадр тигриці в одному із зоопарків Таїланду, яка обтрушує воду після купання. Ненад Шаліч (Nenad Šaljić) зі Спліта в Хорватії став першим у категорії «Місця» зі своїм сповненим настрою знімком швейцарської гори Маттергорн. А Майка Алберт (Micah Albert) із міста Фейр-Оукс у Каліфорнії у США отримав перше місце в категорії «Люди» за своє разюче фото жінок, які риються на звалищі біля нетрів міста Найробі в Кенії; це звалище звинувачують у низці хвороб, на які потерпає близько мільйона мешканців цих нетрів.

У журі конкурсу були фотограф-природознавець Крістіан Ціґлер (Christian Ziegler) і фотографи-документалісти Ґерд Людвіґ (Gerd Ludwig) та Деббі Флемінґ Каффері (Debbie Fleming Caffery).

Кен Ґайґер (Ken Geiger), заступник директора журналу з питань фотографії, сказав, що калібр поданих на конкурс фото і далі вражає його.

«Сама лише кількість поданих знімків свідчить, наскільки важливою і доступною стала цифрова фотографія, – сказав Ґайґер. – Вона дає змогу фотографам у всьому світі ділитися своїм баченням і пережитим».

XS
SM
MD
LG