Доступність посилання

ТОП новини

Суд відмовився повертати справу «дніпропетровських терористів» на дорозслідування


Індустріальний районний суд Дніпропетровська відмовився повертати справу «дніпропетровських терористів» на додаткове розслідування. Таке рішення суд ухвалив сьогодні, розглянувши клопотання одного з підсудних, політолога Віктора Сукачова.

Сукачов, подаючи клопотання, заявив, що додаткове розслідування потрібне для усунення суперечностей в матеріалах справи. За його словами, свідчення обвинувачених не були ретельно перевірені на стадії досудового слідства.

Зокрема, він звернув увагу на те, що вказаний іншим підсудним Віталієм Федоряком перелік речовин, використаних для виготовлення вибухівки, не збігається з даними матеріалів справи.

Водночас представник обвинувачення, прокурор Олександр Гладкий заявив, що підсудний, оприлюднюючи клопотання, «грає на публіку», а не звертається до суддів. Прокурор також зазначив, що повернення справи на додаткове розслідування можливе, лише коли недоліки слідства не можуть бути усунені в суді.

27 квітня 2012 року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталося чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. Прокуратура області порушила кримінальну справу за статтею «терористичний акт».

У червні 2012 року Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйона доларів. Серед обвинувачених – дніпропетровський політолог Віктор Сукачов та троє його приятелів.
XS
SM
MD
LG