Доступність посилання

ТОП новини

У Коломиї відбувся всеукраїнський фестиваль вертепів «Карпатія»


Архівне фото з фестивалю «Карпатія» 2009 року в Івано-Франківську
Численних глядачів і колективи не лише з Прикарпаття зібрав у неділю на площі Відродження перед Ратушею в Коломиї VII Всеукраїнський фестиваль вертепів, маланок, гуртів колядників «Карпатія».

Серед його організаторів – мистецьке об’єднання «Остання барикада», «Всеукраїнський комітет захисту української мови», Коломийська райдержадміністрація і Коломийська міська рада, повідомляє кореспондентка Радіо Свобода.

До Коломиї привіз «Зірковий вертеп» народний депутат Олесь Доній. Саме по Коломийському одномандатному виборчому округу він обраний парламентарем. А виконував він у вертепі роль льотчика-парашутиста – так його називали суперники на виборчих перегонах.

У складі «Зіркового вертепу» виступали не лише відомі політики, письменники, музиканти, артисти, телеведучі, а й місцеві люди. Молода коломийська тележурналістка Мар’яна Мацьків була третім царем, а священик із села Нижній Вербіж отець Михайло Дзюба – воїном УПА. За словами Мар’яни Мацьків, раніше вона бачила і розповідала у телесюжетах не про один вертеп, але участь у такому – це «неперевершені відчуття».

Тричі фестиваль вертепів «Карпатія» проходив в Івано-Франківську, в ньому брав участь Юрій Луценко. Один раз фестиваль приймало Яремче, два останні роки він проходив у Києві.
XS
SM
MD
LG