Доступність посилання

ТОП новини

Міністр закордонних справ Грузії заперечила вибіркове правосуддя


Майя Панджикідзе, архівне фото
Майя Панджикідзе, архівне фото
Міністр закордонних справ Грузії Майя Панджикідзе в ексклюзивному інтерв’ю Радіо Свобода заперечила в вівторок, що нинішня влада країни вдається до застосування «вибіркового правосуддя» щодо представників попередньої влади.

За її словами, уряд прем’єр-міністра Бідзіни Іванішвілі «справді відданий тому, щоб робити все за принципом верховенства права».

Крім того, Панджикідзе підтвердила, що і за нового уряду європейська і євроатлантична інтеграція залишається найголовнішим пріоритетом зовнішньої політики Грузії.

Грузія, заявила міністр, намагається відновити свої відносини з Росією, водночас домагаючись відновлення своєї територіальної цілісності і суверенітету над усією територією країни.

Президент Міхеїл Саакашвілі, партія якого була при владі в Грузії до приходу уряду Бідзіни Іванішвілі минулої осені, та його прихильники заявляють, що проти колишніх посадовців нині здійснюють політичні репресії.

Критики також називають Іванішвілі й його оточення проросійськими.

Росія після війни проти Грузії 2008 року, всупереч міжнародним домовленостям, не вивела свої війська з сепаратистських грузинських регіонів Абхазії і Південної Осетії, які вона визнала за «незалежні держави».
XS
SM
MD
LG