Доступність посилання

ТОП новини

До акції Тимошенко приєдналися жінки-депутати


Олександра Кужель, Людмила Денісова і Тетяна Слюз у лікарні, де перебуває Тимошенко, Харків, 16 січня 2013 року (ФОТО з Twitter Андрія Шевченка @ashevch)
Олександра Кужель, Людмила Денісова і Тетяна Слюз у лікарні, де перебуває Тимошенко, Харків, 16 січня 2013 року (ФОТО з Twitter Андрія Шевченка @ashevch)
Жінки-депутати, які приїхали до Юлії Тимошенко в харківську лікарню, приєдналися до акції громадянської непокори, оголошеної екс-прем’єром. Про це заявив захисник Тимошенко Сергій Власенко.

«До акції громадянської непокори Юлії Тимошенко приєдналися жінки-народні депутати України, які перебувають наразі поруч із Юлією Тимошенко, котрі не матимуть можливості нормально ночувати, без їжі, без води, підтримуватимуть Юлію Володимирівну й не залишать приміщення, де вона перебуває, доти, доки не буде виконано законні вимоги Юлії Володимирівни», – сказав Власенко.

За його словами, приєднатися до акції громадянської непокори народних депутатів підштовхнув контраст, який вони побачили між умовами утримання звичайних засуджених, і умовами, в яких перебуває екс-прем’єр Юлія Тимошенко. «У жодної людини, у жодному приміщенні немає жодної відеокамери. Ні в одному приміщенні вікна не заклеєні плівкою, ні в однієї жінки не перебувають цілодобово охоронці, навколо жодної жінки немає моніторів із чоловіками-охоронцями і кожна жінка, яка перебуває у колонії, має можливість, без обмеження кількості та тривалості проводити телефонні бесіди. Таких прав позбавлена Юлія Тимошенко», – додав Власенко.

Сьогодні до Тимошенко приїхали Олександра Кужель, Людмила Денісова і Тетяна Слюз. Вони розкритикували умови утримання екс-прем’єра в лікарні. Зокрема, як заявила Кужель, камери відеоспостереження не встановлені в жодному з житлових приміщень, навіть там, де довічні засуджені, але за Тимошенко стеження ведуть.

8 січня захисник екс-прем’єра Сергій Власенко оприлюднив відкритий лист Юлії Тимошенко до Президента Віктора Януковича, в якому вона оголосила про початок особистої акції громадянської непокори. Тимошенко, зокрема, відмовляється спілкуватися зі слідчими і прокурорами, не має наміру добровільно їхати до суду, а в разі спроби доправити її примусово обіцяє чинити фізичний опір.

Екс-прем’єр також відмовилася повертатися до палати доти, доки там здійснюється відеоспостереження і цілодобово перебуває варта.
XS
SM
MD
LG