Доступність посилання

ТОП новини

Батькові обвинуваченого в терактах у Дніпропетровську відмовили у розгляді його позову


Жовтневий районний суд Дніпропетровська сьогодні відмовив батькові обвинуваченого в терактах Дмитра Реви Валентинові Реві у розгляді позову до обласної прокуратури через розголошення його персональних даних. Про це радіо Свобода сьогодні ввечері повідомила сестра Дмитра Реви і його колишній адвокат Оксана Томчук.

За даними Оксани Томчук, Валентин Рева наполягав на визнанні незаконними дій прокуратури, що стосуються поширення його персональних даних, та відшкодування моральної шкоди.

Батько обвинуваченого збирається подавати на апеляцію, зазначила Томчук.

«Ми можемо звертатись або до адміністративного суду, або оскаржувати в апеляційному суді. Ми будемо робити і те, й інше. Нам здається, що все це пов’язано із затягуванням процесу», – сказала Радіо Свобода Томчук.

Батько Дмитра Реви, одного з обвинувачених у справі про теракти, подав через це позов до суду, щоб прокуратура компенсувала йому моральну шкоду символічною сумою в 1 гривню. Обласна прокуратура не коментувала цей позов.

27 квітня 2012 року в Дніпропетровську вздовж центрального проспекту сталися чотири вибухи. Потерпіла 31 людина. У червні Генеральна прокуратура заявила про затримання чотирьох чоловіків, підозрюваних у скоєнні вибухів у Дніпропетровську. За офіційною версією, мотив у них був корисливий: чоловіки вимагали 3,5 мільйони доларів.

Серед підсудних дніпропетровський політолог Віктор Сукачов і його приятелі: Віталій Федоряк, Дмитро Рева, Лев Просвірнін. Їх також обвинувачують у скоєнні ще 7 терактів у містах України.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG