Доступність посилання

ТОП новини

Дочка Тимошенко не вмовила матір на побачення – пенітенціарії


Державна пенітенціарна служба заявила сьогодні, що дочка і захисник колишнього Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія Тимошенко наполегливо вигуками вмовляла матір зустрітись із нею, але та «не погодилась» на цю зустріч, яка має відбуватися у спеціальній кімнаті для зустрічі з захисниками.

Після цього захисниця стала бити по дверях, чим, як мовиться в повідомленні, спричинила шум у реанімаційному відділенні лікарні в Харкові, що поруч зі спецблоком, де лікують Тимошенко.

Відтак, не дочекавшись зустрічі і після наполягань лікарів, Євгенія Тимошенко припинила чинити галас і залишила медзаклад, заявила пенітенціарна служба.

Євгенія Тимошенко з приводу побачення з Юлією Тимошенко, яке не відбулося, заявляла сьогодні, що її мати через дуже важкий стан і біль у спині не змогла перейти до кімнати для слідчих дій, де мають відбуватися зустрічі з захисниками, відтак дочку не впустили до лікарняного блоку, де перебуває колишня прем’єр. Відтак їм дали змогу певний час поспілкуватися, перегукуючись.
XS
SM
MD
LG