Доступність посилання

ТОП новини

У Росії обшукали кабінет губернатора Кіровської області


Микита Белих, архівне фото
У Росії сьогодні обшукали кабінет губернатора Кіровської області Микити Белиха, якого пов’язують зі справами проти відомого опозиційного блогера Олексія Навального.

Як повідомив речник Слідчого комітету Росії Володимир Маркін, справа стосується звинувачень у продажу владою області своєї частки власності в одному зі спиртогорілчаних заводів за значно заниженою ціною.

За словами речника, губернатора мають допитати в цій справі. Також перевіряється можлива причетність до неї й Навального, додав він.

Проти блогера-опозиціонера в Росії порушена низка кримінальних справ про фінансові зловживання; одна з них стосується 2009 року, коли Навальний був радником Белиха і, як стверджують правоохоронці, від імені цієї посади домігся від державної компанії «Кіровліс» піти на кроки, які завдали їй великих збитків.

Микита Белих, колишній голова поміркованої опозиційної партії «Союз правих сил», яку називали «проектом Кремля», став губернатором Кіровської області Росії 2009 року за указом тодішнього президента Дмитра Медведєва.
XS
SM
MD
LG