Доступність посилання

ТОП новини

Депутат Москаль попросив «Київстар» пояснити фальшиві SMS із його номера


Геннадій Москаль, архівне фото
Особистий сайт народного депутата Геннадія Москаля (фракція «Батьківщина») повідомив у неділю, що депутат направив президентові компанії мобільного зв’язку «Київстар» Ігореві Литовченку депутатське звернення щодо інциденту зі сфальсифікованими, як він заявляє, СМС-повідомленнями з його номера.

За його словами, з номера, яким він користується ще з 2007 року, в четвер на мобільні телефони його колег у ВО «Батьківщина» були надіслані «сфальсифіковані повідомлення провокаційного змісту», які мали на меті дезорієнтувати адресатів щодо зборів народних депутатів від опозиції, запланованих на той день.

Москаль попросив з’ясувати, як саме стало технічно можливим відправлення фальсифікованих повідомлень із його номера, чому компанія не провела внутрішнього розслідування цього факту, і висловив сподівання, що «Київстар» здійснить усі необхідні заходи, щоб встановити винуватців інциденту і не допустити його повторення в майбутньому.

Під час зборів народних депутатів трьох опозиційних фракцій у четвер учасники заявляли, що попередньої ночі багато з них отримали SMS-повідомлення, ніби збори скасовуються. Опозиція звинуватила в намаганні зірвати її збори владну Партію регіонів. Там у відповідь заявили, що то була «недотепна провокація» самої опозиції, щоб виправдати відсутність на тих зборах багатьох опозиціонерів.
XS
SM
MD
LG