Доступність посилання

ТОП новини

У Менській колонії до приїзду Квасневського і Кокса побілили бордюри – Ірина Луценко


Ірина Луценко
Українська влада сподівалася, що члени спостережної місії Європарламенту в Україні Александр Квасневський і Пат Кокс під час короткого приїзду в Україну не дістануться Менської колонії, де утримується Юрій Луценко. Про це в ефірі Радіо Свобода заявила дружина колишнього міністра, народний депутат Ірина Луценко.

«Це для того треба було вивести Луценка з лікарні з надією на те, що Кокс і Кваснєвський матимуть короткостроковий візит і не доїдуть. Але коли дізнались, що вони вирішили використати гелікоптер, щоб скоротити час на дорогу, ті вирішили вразити їх побіленими бордюрами серед зими», – розповіла Ірина Луценко.

Раніше радник Президента, керівник головного управління з питань міжнародних відносин Адміністрації Президента Андрій Гончарук повідомив, що спостережна місія Європарламенту подала запити «на широке коло зустрічей із українським керівництвом і громадськими діячами».

Місія Європейського парламенту у складі колишнього президента Польщі Александра Квасневського і колишнього голови Європарламенту Пата Кокса спостерігає за судовими справами Юлії Тимошенко, а також Юрія Луценка і колишнього виконувача обов’язків міністра оборони Валерія Іващенка. Місія, яка працює від червня минулого року, повертається до України після перерви на час парламентських виборів.
XS
SM
MD
LG