Доступність посилання

ТОП новини

Кучма не хоче до Пукача і вважає його «нелюдом»


Київ – Колишній Президент України Леонід Кучма вважає необхідним введення персонального голосування у парламенті і не очікує перевиборів. А вирок колишньому начальнику Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексію Пукачу (якого у січні засудили на довічно за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе у 2000 році) він вважає справедливим, бо той, за його словами, «нелюд» і Кучма не збирається складати за ґратами йому компанію. Про це він розповів у п’ятницю журналістам. Ось що Леонід Кучма сказав, відповідаючи на запитання Радіо Свобода:

– Чи потрібне сьогодні блокування опозицією парламенту і чи можливий його розпуск?

–У когось нерви витримають, у когось не витримають. Я мало вірю у те, що через місяць будуть оголошені вибори повторні. І влада, і опозиція мають віднайти якийсь консенсус. Бо і опозиція права, і влада права по-своєму. Хтось третій має з’явитися і розсудити по-своєму.

– Як Ви ставитесь до ідеї персонального голосування і введення сенсорної кнопки?

– Я за персональне голосування. Воно ж прописане у Конституції, у всіх законах записане. Ми ж наче у Європу йдемо? І нам показують приклади Німеччина, Великобританія, як там відбувається цей процес. Там же немає сумнівів, що хтось із депутатів проголосує за когось. Там чітко є процедура. То давайте і ми будемо дотримуватися цієї процедури і питань не буде. Зокрема тих питань, щоб бігти у парламент тільки за тим, щоб захистити свій бізнес чи ще щось. Треба, щоб ішли туди працювати на Україну.

– Як ви ставитесь до того, що присягу Януковича засекретили?

– Вперше про це чую. Яку присягу? Ту, що він давав у парламенті? То як засекретили? На весь світ давав же! Які тут секрети?!

– Чи вважаєте Ви справедливим зауваження Пукача, який під час оголошення вироку сказав, що визнає провину тільки якщо поряд з ним за ґрати сяде Володимир Литвин і Ви?

– Тільки разом з Вами сяду! Мені буде дуже приємно! Наш суд найсправедливіший у світі. Він же не людина. Якщо він це зробив, то в чому питання. Він же нелюд. Ось і висновок.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

ФОТО ТА ВІДЕО

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG